top of page

Eritellimus 2x2.5m lõuendile


Antud teos on nüüdseks juba Tallinna vanalinnas oma uues kodus, kuid viimased poole aasta jooksul lõin sellega tugeva sideme ning täitsa igatsus on peal. Pikad ööd stuudios, mil ise veini juues valasin iga kord natuke ka lõuendile, jäävad pikaks ajaks meelde. Väiksemate mõõtmete korral oleksin kindlasti selle ka kaissu võtnud.


- laia naeratusega magamata ja stressis kunstnik enne maali transportimist


Selle loomisel oli ka üks äärmiselt tore lugu. Ühel kenal õhtul käisid ateljees külalised ning tol ajal ei olnud veel enda stuudiot välja ehitanud ning jagasin pinda teiste kunstnikega. Üks purjus külastaja otsustas võtta spreipurgi ning tõmbas hiiglasliku ringi keset lõuendit. Lisaks sellele, et ma ei olnud antud tooni ise kasutanud ning see paistis eriti silma, oli sprei joon ka meeletult paks ning laialivalguv - vastand minu kitsastele joontele. Paar kuud läks mööda ning 20 kihti hiljem oli see juba kauge minevik, kuid antud hetkes oleksin lausa minestanud.


Kontseptsioonist lõuendil võiksin rääkida terve õhtu. Tule külasta minu stuudiot ning soovi korral räägin pikemalt või lühemalt!


Maali transportimine:
Maal lähedalt:

Kommentare


bottom of page