top of page

Heategevuslik oksjon Karolini Kooli heaks (2021)

Möödunud laupäeval toimus Ladies Circle Estonia korraldatud heategevuslik õhtusöök Karolini Kool toetuseks. Kohale oli tulnud palju rõõmsaid inimesi, keda kõiki ühendas soov head teha
Ja seda tehti! Tänuväärse 5000 euro eest!
Karolini Kooli tulevane füsioterapeut teeb kindlasti suurest rõõmust tagurpidi salto, sest just tema tööruumis vajaminevate vahendite hankimisel on LCE otsustanud meid toetada.
Kolm Tillis kohtasime teiste seas ka Round Table Eesti esindajaid – Tartu klubivennad on samuti otsustanud Karolini Kooli käivitamisel toetada (sellest edaspidi) ja Tallinna 1. klubi tõi kingitusena kaasa 300 eurose tšeki. Suur aitäh teile!
Sündmus oli meeleolukas ja meeldejääv ning täitis eesmärki kaugeltki enam kui oodata oskasime! Oli tantsu, naeru, südamlikke ❤️(taas)kohtumisi ja üks uskumatult edukas oksjon. Suur tänu veelkord LCE!

- Karolini Kool enda Facebook lehel

Mul oli suur au antud üritusel osaleda ning mõned aastad tagasi ei oleks arvanudki, et saan inimesi aidata läbi enda kunsti. Alati avatud heategevusele!Loe rohkem Ladies Circle Estonia tegemistest: https://www.lce.eebottom of page